Reklam ve Duyuru

TikClick, internet’te yayınlanan tüm videolara farklı açıdan bakan ve onları kaynaklarından alarak kendi yorumları ile sitesi üzerinden sizlerle paylaşan bir video paylaşım platformudur. Herkesten önce izlemeye değer videolara ulaşabilmesi ile tanınır ve sosyal medyanın en çok izleyebileceği videoları ilk olarak kendi bünyesinde yayınlar. Sürekli güncellenen video içeriğine sahip olan TikClick, internet üzerinde milyonlarca video/içerik içinde kaybolmadan herkesi güldürmeye çalışan bir eğlence sitesi olarak sizlerin 2012 yılından beri siz kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Videolara kendi yorumlarını katarak yayınlayan TikClick, ulaştığı kitle sayesinde bir çok büyük firmaya reklam aracılığı yaparak reklam veren firmalara çok büyük yarar sağlamaktadır. Peki sizi buraya çeken başlıkta belirtildiği gibi neden 25.000 kişi diyoruz? Çünkü biz diğer bazı internet siteleri gibi ölçülemeyen, sahte tıklamalar sayesinde siteye ziyaretçi girmiş gibi görünen sistemlerden anlamıyoruz! Sizi bu tarz karışıklıklar, soru işaretleri ile uğraştırmıyoruz. 25.000 diyoruz çünkü şu anda günlük ziyaretçi sayımız +-2000 bu rakamlarda. Azalırsa veya artarsa zaten size muhakkak haber veririz, bundan hiç bir zaman kaçınmayız…

Reklam:

TikClick’in sahip olduğu site üzerindeki banner seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili iletişime geçmek için click@tikclick.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Çok kısa sürede, en geç 6-12 saat içinde size dönüş yapılacaktır.

Banner Reklam Seçenekleri

  • 728*90, 300*250, 600*300, 300*600 ve 336*280 banner reklam boyutları kullanılabilmektedir.
  • TikClick ana sayfasındaki arka alanı reklam alanınız olarak hemde tam sayfa olarak kullanabilirsiniz. Bu alanda dönüşümlü, günlük, haftalık ve aylık olarak reklam yayınlayabilirsiniz. En büyük reklam alanımız burasıdır. Bu alan reklamları hiç bir zaman gözden kaçmayan reklam alanlarıdır.
  • Üst slayt haber içi reklamı ile sayfamız ilk açıldığı anda herkesin gözü önünde olabilirsiniz. Haberinizin çıkmasını da sağlayabiliriz, gönderdiğiniz bir videonuzun girişini yapabiliriz veya size yönlendirme yapabiliriz.
  • Sizin için haber listemizde haber yapabiliriz ve bu haberin sitenin en üst alanında istediğiniz süre boyunca kalmasını sağlayabiliriz. Ayrıca bu reklam seçeneği ile birlikte sizi 33.000 kişiden fazla olan facebook sayfamızda da 1 gün boyunca duyurabiliriz. Bunun için lütfen detaylı bilgi isteyin.
  • Bizim için en önemlisi kitlemize uygun olmayan reklamları yayınlamaktır. Bu kurallara uymayan reklamlar malesef kabul edilmeyecektir.
  • Sitemizde nerede olmak isterseniz olabilir, ne kadar reklam süresi almak isterseniz alabilir, isterseniz sizden başka o alanda bir reklam olmamasını sağlayabilirsiniz.

TikClick öncelikli olarak günlük her reklamınızın 25.000 tekil kişiye ulaşmasını garanti etmektedir. Yukarıda belirttiğimiz tüm koşullar sizin daha verimli bir şekilde kullanıcılara ulaşmanızı sağlayacaktır.  Özel fiyatlarımız ve detaylar için bize ulaşın…Sizleri bekliyoruz.

 

TikClick Ekibi

 

Arka Sayfa Reklam / Logo Yanı 728 x 90 

 

TikClick Banner-1

 

Video Reklam Alanı

 

TikClick Banner-2

 

Sağ Bölüm Reklam Alanı / AdSense 

 

TikClick Banner-4

 

Slayt Banner Alanı 

 

TikClick Banner-4