TikClick Nedir?

Günün her saatine hitap eden; kahveye, çereze, kahkahaya eşlikçi, bilgilenmenin her türlüsünü kayık tabak içinde önünüze sunan, en yeni keşiflerden, en farklı videolara, en eskimeyen kült bilgiden, en farklı çekilmiş resimlere kadar her şeyi ekranınıza yansıtan TikClick ne midir? Tabii ki sizin yeni bağımlılığınız olan sosyal bir ağdır. Yayınlanacak her şeyi eğlence süzgecinden geçirerek sunan bir portaldır ve sosyal medyaya eğlence katan size özel bir alandır.

2012 yılının Haziran ayını doğum tarihi olarak kayıtlara geçiren TikClick bundan sonraki süreçte tüm sevenlerinin desteğini arkasına alarak internet dünyasında farkındalık yaratmaya başlamıştır.
TikClick paylaşmayı sever. Bunun astral durumuyla hiçbir ilgisi yoktur. Teknik doğası bunu gerektirir. İnternette gezinir ve bulduğu her şeyi sizlerin beğenisine sunar: Gündemi belirleyen videolar, gülmenizi sağlayan her türlü içerik ve en önemlisi kimsenin ulaşamadığı görselliğe hızlıca ulaşmanızı sağlar. 

TikClick takipçileri, onunla sürekli etkileşim içindedir. Sizin beğenilerinizle beslenen haberler, sosyal paylaşım ağlarında da ön plana çıkarak, popülerliklerinin zirvesine çıkar. Her bir paylaşım tek tek değerlendirilir ve özenle seçilir.
Lafın kısası TikClick, internetin incelenmeye değer kısmıdır…

Haberiniz var mı?

TikClick haberlerinin kaynağı: çalışkan bir ekibin özverili araştırmaları sonucunda, internet üzerinde yayınlanmış her tür yayın ve üyelerin beğenilerini yolladıkları maillerdir. En çok okunan, potansiyeli yüksek ve cezp edici link’ler, sizler için özenle seçilir, kategorilere dağıtılır ve yayınlanır. Bu sayede en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmak istediğiniz her bilgiye, bağlantıya TikClick ile ulaşabilirsiniz.